Turbo, Turbodúchadlo, Turbodúchadlá, Repas turba, Repas turba cena, Repas turbodúchadla, Repas turieb, Repas turbodúchadiel, Repasované turbo, Repasované turbá, Repasované turbodúchadlá, Oprava turba, Oprava turbodúchadla, Oprava turbodúchadiel, Oprava turieb, Turbodúchadlá predaj

  •  

Kvalita

ZVOLTE KVALITU!

Úspešný repas truba vo veľkej miere závisí na kvalite zamontovaných súčiastok. A preto naša firma používa len originalne súčiastky Garrett, KKK, Mitsubishi a IHI. Ak nie sú dostupné, na opravu používame najkvalitnejšie, továreňské produkty z Anglicka (Melett) alebo z Talianska (Turborail).

WiZARD TURBO repas turba kvalita

Kvalitu a vhodnosť súčiastok, ktoré budú zamontované, ako aj technológiu repasácie nepretržite skontroluje a audituje inžinierska spoločnosť, ktorá má velkú tradíciu. To všetko, ako aj podpora výrobcov, priebežné obnovenie prostriedkov s najnovšími technológiami a pravidelná odborná kvalifikácia pracovníkov garantuje vysokokvalitnú obsluhu a spokojnosť zákazníkov!

WiZARD TURBO repas turba kvalita

Ďakujeme našim partnerom a zákazníkom za prejavenú dôveru. Budeme tvrdo pracovať aj v budúcnosti, aby sme vedeli na najviššiej úrovni poskytovať naše služby!

S pozdravom,

vedenie firmy WiZARD TURBO