Turbo, Turbodúchadlo, Turbodúchadlá, Repas turba, Repas turba cena, Repas turbodúchadla, Repas turieb, Repas turbodúchadiel, Repasované turbo, Repasované turbá, Repasované turbodúchadlá, Oprava turba, Oprava turbodúchadla, Oprava turbodúchadiel, Oprava turieb, Turbodúchadlá predaj

  •  

O nás

Vítáme Vás na našich stránkach!

 

Naša firma sa zaoberá s predajom továreňských, druhovýrobných a repasovaných turbodúchadiel a predajom ich súčiastkami a odbornou opravou všetkých typov (aj s variabilnou geometriou) turieb.

Kvôli rýchlej obsluhy máme na sklade tisíce kusov turb a súčiastok. Preto k najvyhľadávanejším značkám Vám ihneď vieme ponúknuť riešenie, ale ak niečo nemáme k dispozícii, takmer všetko vieme zohnať, alebo upraviť do 2-3 dní.

Repasované turbo zo skladu – predaj nového za staré

REPASOVANÉ TURBOStovky kusov dôkladne, detailne repasovaných alebo továreňských turbodúchadiel si môžte ihneď vyzdvihnúť, ak staré odovzdáte! Pri každom repasovanom turbe je vymenený rotor, turbo v tomto prípade neobsahuje použité súčiastky. Pred predajom kompletné turbo je otestované prísnou kontrolou kvality. Na produkty a prácu sa samozrejme vsťahuje záruka.

Repas turba, oprava turbodúchadla

WiZARD VSRKvalitne a rýchlo repasujeme a opravíme všetky typy (aj s variabilnou geometriou a aj elektronikou) turieb. Pri repase turba používáme len kvalitné a schválené nové súčiastky. Opravu turba vykonáváme podľa technologických predpisov výrobcu na najmodernejších zariadeniach pomocou kvalifikovaných odborníkov v novej dielni, ktorá je na európskej úrovni. Na vykonanú prácu a na zamontované súčiastky dáme záruku, repasované turbodúchadlo predáme po prísnej kontrole kvality spolu s meracím protokolom.

Prosím pozrite profil spoločnosti WiZARD TURBO:

Kompletné stredy, komponenty turba

CHRAPre viac ako tisíc turbodúchadiel vieme ihneď zabezpečiť zo skladu kompletný, montovaný od výrobcu, precízne centirovaný stred. Naviše máme jeden najvätších skladových zásob v regióne na náhradné diely turba (hriadeľ, opravovacia sada, regulátor tlaku,atď.)

Katalóg turbodúchadiel – ceny turieb

Aby ste našli Vami požadované turbodúchadlo alebo súčiastku, prosím vyberte Vaše vozidlo z ľavého menu alebo kontaktujte nás!

Dôležité! Ak nenájdete produkt na našej stránke neznamená to, že Vám nevieme pomôcť! Prosíme Vás, aby ste nás kontaktovali cez e-mail, cez internet alebo telefonicky!

Chceli by sme Vám ponúknuť naše služby a aktuálne akcie!


Ďakujeme za Vašu dôveru!

S pozdravom,
vedenie WIZARD TURBO