Turbo, Turbodúchadlo, Turbodúchadlá, Repas turba, Repas turba cena, Repas turbodúchadla, Repas turieb, Repas turbodúchadiel, Repasované turbo, Repasované turbá, Repasované turbodúchadlá, Oprava turba, Oprava turbodúchadla, Oprava turbodúchadiel, Oprava turieb, Turbodúchadlá predaj

  •  

PLATBA A PREPRAVA

Zásielky, doručenie

Naša firma zabepzpečuje možnosť kúpy aj s dopravou tovaru priamo k Vám domov! Doručenie vykonáva kuriérska služba, platiť treba kuriérovi (na dobierku). Tovar objednaný do 14.30, ktorý máme na sklade Vám prepravca doručí na druhý pracovný deň. V rámci tejto akcii doručenie (aj dobierka) v celej republike je BEZPLATNÉ! *

Vyzdvihnutie a vrátenie tovaru

V rámci našej najnovšej akcii bezplatne vyzdvihneme od Vás turbodúchadlo na opravu a po oprave tiež bezplatne Vám ho dodáme. Navyše aj prepravy zariadíme za Vás. Vy nemusíte robiť nič iné, len kontaktovať našu firmu a s našim pracovníkom sa dohodnete na podrobnosti opravy a prepravy. Naši kolegovia podla Vami zadaných údajov (adresa nakládky, dátum, kontakty) zorganizujú prepavu vadného, na opravu určeného produktu. Stačí, ak si produkt dôkladne zabalíte (netreba ani adresu uviesť!) a dohodnutom termíne odovzdáte kuriérovi, všetko ostatné urobíme za Vás! Po oprave, už bezchybný produkt samozrejme Vám pošleme naspäť a nemusíte robiť nič iné, len si prevziať balík v dohodnutom čase od kuriéra! Samozrejme to všetko bezplatne! Máte otázky, alebo chceli by ste objednať službu? Prosím, kontaktuje nás. * 

Objednávka

Ak by ste chceli objednať niektorý produkt alebo službu, môžte to urobiť cez telefón, osobne, alebo cez mail.

*Akcia na doručenie a vyzdvihnutie sa vzťahuje len na turbá montované do osobného auta, do malého úžitkového vozidla (do 6,5 t) a do malého a stredného pracovného stroja. Pri väčších turieb preprava je spoplatnená. Bezplatná ponuka platí len pri novej objednávke. Ak vyzdvihnuté turbo sa dá opraviť, ale objednávatel' navrhnutú cenovú ponuku nepríjme a žiadá naspäť produkt bez opravy, tak prepravu hradí objednávatel'. Po rozobratí nie je možné vrátiť do pôvodného stavu, vieme vrátiť turbodúchadlo len rozobratom vstave, bez opravy.

INFORMÁCIE O VÝMENE TURIEB

Ak si objednáte repasované turbodúchadlo, chceli by sme Vás upozorniť na nasledovné dôležité informácie:

Poprosíme Vás aby vadný kus bol zabalený do krabice, tak aby počas prepravy sa nepoškodil. Ak nemáte možnosť na dôkladné zabalenie, tak si môžte preložiť vadné turbo do našej krabici. Nemusíte uviesť adresu, kuriér to urobí za Vás.

Naša firma v každnom prípade** Vám pošle komplet repasované turbo. Prosíme, dbajte na to, aby nám aj vadný kus bol kompletne poslaný.

Pri vákuom riadením turbe, prosíme, aby ste nám poslali aj vákouvý ventil (banka), ak bol odmontované z turba.

Pri elektronikou riadením turbe repasované turbo bude doručené bez elektroniky. Preto prosíme, aby z vadného turba bola elektronika odmontovaná, lebo kuriér nevie počkať kým sa to odmontuje.

Dôležité je, aby ste olejové (alebo vodné) potrubie a medzikusi nenechali vo vadnom turbe, lebo doručené repasované turbo neobsahuje tieto súčiastky.

 

Keby ste mali otázky ohľadom výmeny, kontaktujte klientskú službu!

**v prípade odlišných, unikátnych a speciálnych záležitostí Vám naši kolegovia poskytnú informácie už pri objednávaní.

Náš partner v preprave: GLS Slovakia!

GLS logo