Vyberte iný typ. >
Katalóg turieb > Audi > Q7 > 4.2 TDI ľavá strana Vyberte iný typ. >

Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana Ceny turieb

Typ vozidla Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana Ročník 2007.03 - 2009.06 Kód motora BTR Obsah motora 4.134 ccm Výkon 240 kW | 326 Koní
 • Kódy turieb

  763493-0005, 763493-5, 763493-5005S 

 • (OE) kódy výrobcou vozidla

  057145721Q, 057145721QX, 057145721QV 

 • Oprava, renovácia turba

  Záruka : 12 mesiacou
  Oprava turba, výmena požadovaných dielov podľa technológii výrobcou. Vyváženie pri prevádzkových podmienkach a kalibrácia na skúšobnom zariaden, protokol o meraní a 12 mesačná záruka bez obmedzenia na km. Oprava Turbo v krátkom termíne.
  uskutočníme Odnesiem/doučíme zdarma
  od 150 €
  Prosím o cenovú ponuku
 • Nové turbo ZIP druhovýroba

  Záruka : 24 mesiacou Výrobca : ZIP
  Vysoká kvalita, nové druhovyrobené turbodúchadlo ktorá 100% zodpovedá originálu, skvelá cena, 2-ročná záruka bez obmedzenia na km.
  Na objednávku Doprava zdarma
  Prosím volajte!Prosím volajte!
  Prosím o cenovú ponuku
 • Originál nové turbodúchadlo

  Záruka : 24 mesiacou Výrobca : Garrett
  Originál nové továreňské turbo od oficiálneho dodávateľa pre výrobcu vozidla, ktoré je 100% identické z pôvodnou súčiastkou vo vozidle. To isté si môžte zakúpiť aj v autorizovanom servise ale zvyčajne za oveľa vyššiu cenu. 2-ročná záruka od výroby, bez obmedzenia na km
  1-3 dní Doprava zdarma
  Prosím volajte!Prosím volajte!
  Prosím o cenovú ponuku
 • Tesniaca sada turba

  Vysoko kvalitné tesnenie na turbo pre úspešnú inštaláciu, aby spoje boli riadne utesnené. Pozor! Použitie tekutej tesniacej pasty a pužitie starého tesnenia je zakázané!
  Na objednávku Poštovné: 5€
  Prosím volajte!Prosím volajte!
  Prosím o cenovú ponuku
 • Renovačná sada turba

  Presná, továreňská kvalita, renovovacia súprava turba zo skladu a zárukou! Môžete si vybrať medzi základnou alebo rozšírenou renovovaciou súpravou turba.
  Skladom Poštovné: 5€
  Prosím volajte!Prosím volajte!
  Prosím o cenovú ponuku
 • Oprava elektroniky turba

  Záruka : 12 mesiacou
  Oprava a testovanie elektronickej regulácie turba na najmodernejších testovacích zariadeniach, krátkom temíne a zo zárukou. V prípade potreby vieme dodať aj novú elektronikcú reguláciu turbodúchadla zo skladu alebo preprogramovať a nakalibrovať pôvodné.
  uskutočníme Odnesiem/doučíme zdarma
  Prosím volajte!Prosím volajte!
  Prosím o cenovú ponuku

Ceny sú uvedené s DPH!

Nezabudnite si objednať tesniacu sadu pre vaše turbo!

Turbó tömítés készletTurbó beépítő készletPre úspešnú opravu je dôležité, aby príruby turbodúchadla boli pevne utesnené, ale používať tekutú tesniacu pastu je ZAKÁZANÉ a obnovenie starého tesnenia tiež nie je dobrý nápad. Výrobca vždy vyžaduje a my odporúčame aby montáž turbodúchadla bola vzdy pomocou nových tesnení. Naša spoločnosť ponúka tesniace sady pre 98% predávaného turba a prémiové tesniace sady ktoré obsahujú všetky skrutky a pomocný materiál pre montáž!

Pre opravu turba je bezplatné doručenie do našej dielne!

Naša dielňa  sa zaväzuje, že v priebehu niekoľkých dní bude zo zárukou opravené turbo pre Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana. Cena rekonštrukcie turba pre Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana sa nachádza vyššie na stránke. Stred turbodúchadla v továreňskej kvalite pre Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana skladom. Ihneď k dispozícii zo skladu repasované turbo pre Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana ceny nájdete v našom katalógu. Originál nové a druhovyrobené turbodúchadlo pre Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana zo skladu. Čistenie turba a zaseknutej variabilnej geometrie pre Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana za akciové ceny. Na predaj náhradné diely turba  pre Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana za super ceny, zo skladu. Oprav regulačného ventilu pre Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana. Oprava elektronickej regulácie turba pre Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana ceny nájdete v našom katalógu.

Neviete nájsť informácie o cene turba alebo komponent pre váš Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana? Kontaktujte našich kolegov.

repas turba Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana, oprava turba Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana, stred turba Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana, ceny repasu turba Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana, turbodúchadlo Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana, čistenie geometrie turba Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana, turbo Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana, ceny turba Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana, turbo na Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana na predaj, cena turbodúchadla Audi Q7 4.2 TDI ľavá strana, garrett turbo, čistenie turba, variabilná geometria, cena repasu turba, oprava turba Lučenec, súčiastka turba, Wizard Turbo

Nenašliste alebo máte otázku? Pomôžeme! Napíste nám!Políčka označné * je povinné vyplniť


 • Skúsenosti-14 000 úspešných renovácií turbročne
 • Kvalita-Pracujeme výhradne s poprednými výrobcami na trhu a kvalitnými komponentmi
 • Spoľahlivosť-10 rokov skúsenosti, 10 000 spokojných zákazníkov ročne
 • Inovácia-Pracujeme s najväčším a najmodernejším strojovým parkom vregióne
 • Rýchlosť-95% turb, ktoré prichádzajú do našej dielne, renovovaných je v priebehu jedného dňa
 • Sortiment-máme skladom 20 000 turb adielov na turbodúchadlá
 • Odbornosť-Profesionálny, expertný tím s viac ako 10 ročnými skúsenosťami s turbami

Nami servisované a predávané typy turb!:**

ok