Zlacnené výrobky

Zlacnené výrobky

Fantastická príležitosť – nakupujte bez dph!

Ak má Vaša spoločnosť EU daňové číslo máte možnosť nakupovať bez DPH priamo z nášho centrálného skladu v Budapešti. Objednávky, kontakt a podporu stále riadi náš slovenský odbor, ale objednané tovary sú dodávané priamo z nášho firemného centra. Dodávka je navyše bezplatná v celej Slovenskej republike, a už prvý pracovný deň po objednávke bude turbo na Vašej adrese a zaplatíte priamo kuriérskej službe!

Pamätajte! Vám stačí zaplatiť sumu bez DPH! K cene uvedené na webovej stránke je pripočítané aj DPH, takže Vám stačí zaplatiť cenu zníženú o DPH!

Dodacia lehota je len 1 pracovný deň a doručenie je zadarmo!

Okrem toho nezabudnite na našu najnovšiu akciu! Teraz ku každému repasovanému a všetkým novým druhovyrobeným turbám zadarmo posielame tesniacu sadu!

Tesniaca sada je teraz náš darček!

Nenechajte si ujsť príležitosť! Teraz ku každému repasovanému a všetkým novým druhovyrobeným turbám zadarmo posielame tesniacu sadu!
Pre profesionálnu a bezpečnú inštaláciu turba je nevyhnutné zakúpiť si novú vysokokvalitnú tesniacu súpravu, ale na to už nepotrebujete ani Váš čas ani peniaze, pretože naša spoločnosť dodáva potrebné tesnenia pre všetky nové druhovyrobené a repasované turbodúchadlá!

Chcete viac bezpečnosti?

Kúpte +1 ročnú záruku pre naše repasované turbodúchadlá len za 49,99€!

Naša spoločnosť dáva pre najviac žiaduce produkty ročnú záruku pre vysokokvalitné originál repasované turboduchadlá! Ak žiadate viac bezpečnosti tak si zakúte +1 rok záruky len za polovicnú sumu 49,99€! Rozšírenú záruku je možné zakúpiť len pri zakúpení produktu.

Už 8 rokov vo vašich službách! špeciálna akcia!

Všetky stredové diely turbodúchadla pre osobné a nákladné automobili teraz kúpite len za 160€! Táto akcia sa vsťahuje na všetky našou spoločnosťou distribované vysoko kvalitne Talianské a Anglické komplet stredové diely. Doprava je zadarmo!

Ďakujeme zákazníkom a partnerom za posledných 8 rokov! Dúfame, že aj v budúcnosti budeme úspešne spolupracovať, my sa budeme snažiť urobiť preto veštko.

V prípade otázkok alebo objednávok, neváhajte nás kontaktovať!

Informácie nie sú plnohodnotné, pre podrobnosti kontaktujte našich kolegov!

Turborail turbá za akciové ceny!

Znížili sme ceny turbodúchadiel značky Turborail, ktoré máme na sklade a preto ešte výhodnejšie si môžete zakúpiť tieto vysokokvalitné talianske produkty! Nezabudnite, že tesniaca sada je naďalej pribalená, ako darček ku každému turbodúchadlu Turborail! Pre ďalšie informácie kontaktuje našich kolegov.

Elektronická regulácia tlaku turba v akcii!

Naša spoločnosť sa zaoberá kompletnou rekonštrukciou stoviek elektroniky Hella. Výmena všetkých opotrebení, rotujúcich častí, výmena motora a prípade potreby renovácia elektronického panelu s vysoko kvalitnými talianskymi a anglickými komponentmi. Cena opravy elektroniky je maximálne 150€.

Testovanie a kalibrácia na svetovej úrovni!

Testovanie na najmodernejšej skúšobnej stolici, s čistením variabilnej geometrie a počítačom riadená kalibrácia tlaku turba teraz len za 99 EUR! (Ak počas testovania nájdeme chybu, ktorú je potrebné odstrániť a zákazník požiada o opravu, sumu testovania odrátame z ceny opravy.) Pre ďalšie informácie kontaktuje našich kolegov.

Prosím vyberte značku Vášho vozidla!

Nami servisované a predávané typy turb!:**

ok